Δύο βραβεία απέσπασε το «ThesSummerSchool» στα Education Leader Awards 2021!

Στο πλαίσιο του διαγωνισμού «Education Leaders Awards 2021», το πρωτοποριακό εκπαιδευτικό πρόγραμμα νεανικής επιχειρηματικότητας «ThesSummerSchool», επιβραβεύτηκε με μια «πλατινένια» και μια «χρυσή» διάκριση, κατά τη διάρκεια της τελετής που πραγματοποιήθηκε στις αρχές Ιουνίου στην Αθήνα.

Συγκεκριμένα, το «ThesSummerSchool» τιμήθηκε με

🎖 Διάκριση Platinum – για την υψηλότερη βαθμολογία στην υπερκατηγορία «Εκπαίδευση – Τηλεκπαίδευση»

🎖 Διάκριση Gold – στην κατηγορία «Έρευνα και Νεανική Επιχειρηματικότητα»

Ο Καθηγητής του Τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Επιστημονικός Υπεύθυνος του προγράμματος, Γιάννης Νικολαΐδης, καθώς και ο Αναπληρωτής Καθηγητής με εξειδίκευση στην «Ψηφιακή Επιχειρηματικότητα και Τεχνολογική Καινοτομία», Κωνσταντίνος Φούσκας, παρέλαβαν τα δύο βραβεία και φωτογραφήθηκαν με την Πρόεδρο της Επιτροπής, κυρία Άννα Διαμαντοπούλου.

Τεράστια, λοιπόν, η χαρά της ομάδας του Teen Business School η οποία με μία διπλή διάκριση στα Education Leaders Awards 2021, επισφράγισε την επιτυχία του προγράμματος και δεσμεύτηκε για πολλούς ακόμα εκπαιδευτικούς κύκλους.